Buty robocze – której marki są najlepsze

obuwie ważnym elementem odzieży roboczej w Bydgoszczy

Obuwie ochronne ma wiele zalet przy pracach ciężkich, przemysłowych i budowlanych, ponieważ zostało zaprojektowane tak, aby zapobiegać niespodziewanym wypadkom, chronić stopy i zapewniać dobrą przyczepność na większości powierzchni. Dlatego, jeśli jesteś pracownikiem, który rozwija ten rodzaj działalności, korzystanie z wodoodpornego obuwia i z dobrą amortyzacją jest niezbędne, aby zapewnić integralność.

Caterpillar to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie specjalistycznych marek w tej dziedzinie. Myśląc o Caterpillar, w pierwszej chwili nie przychodzą nam raczej na myśl buty, a to dlatego, że marka ta jest uznawana na całym świecie za wiodącego producenta koparko-ładowarek. Jedną z gałęzi firmy jest właśnie CAT Footwear.

Buty renomowanych marek ważnym elementem odzieży roboczej 

Na początku istnienia marka stworzyła niewielką kolekcję butów roboczych, które miały zapewnić trwałość i wygodę, dlatego w swoich początkach była bardzo nastawiona na komercyjny charakter. Dzisiaj Caterpillar produkuje szeroką gamę obuwia, zarówno o charakterze przemysłowym, aby chronić stopy w pracy, jak i casualowym, na co dzień, a także odzież męską i damską oraz akcesoria, takie jak czapki, skarpety, torby.

sklep bhp z odzieżą roboczą Bydgoszcz

Buty robocze w najlepszej cenie 

Praca jest jednym z obszarów, w których bezpieczeństwo ma zasadnicze znaczenie. Niektóre prace wiążą się z ryzykiem, gdzie wymagana jest specjalna odzież, aby zapobiec ewentualnym urazom, które mogą utrudniać prawidłową pracę pracownika. Dlatego przy wyborze butów do pracy należy zachować szczególną ostrożność. Bardzo ważne jest, aby użyte materiały były wysokiej jakości, aby chroniły stopę i izolowały ją od wilgoci.

Jednym z najważniejszych elementów samego buta, które należy wziąć pod uwagę, jest podeszwa buta. Powinna być wykonana z odpornych materiałów i być wystarczająco sztywna tak, aby but roboczy był chroniony.

Najnowsze modele butów roboczych Caterpillar

Marka Cartepillar oferuje szeroką gamę modeli do wyboru. Z jednej strony, jeśli szukamy czegoś, co ochroni nasze stopy, możemy wybrać buty wykonane ze specjalnie wzmacnianego, ręcznie szytego, antypoślizgowego płótna, a nawet izolujące nas od prądu. Jeśli Twój styl jest bardziej klasyczny, skórzane buty z przeszytym językiem będą najlepszym wyborem.

Buty Colorado, jako niezbędny element odzieży roboczej

Bez wątpienia okrętem flagowym marki jest model Colorado. Ten typ buta jest wiodący dla marki od lat 90. Jego główne cechy to skóra nabuck, która gwarantuje komfort i odporność, zaokrąglony nosek, poprawiający design, oraz gumowa podeszwa, odporna na ścieranie. Jest to idealny but na chłodne zimowe dni, ponieważ gumowa podeszwa zapewnia przyczepność i trwałość, a skóra buta została poddana wodoodpornej obróbce, która odpycha wodę, dzięki czemu nasze stopy są zawsze suche. Kołnierz buta jest wyściełany, co zapewnia duży komfort podczas chodzenia.

obuwie robocze w sklepie BHP Bydgoszcz

Buty robocze dla mężczyzn Dorrington 

Innym popularnym modelem, jednak z serii obuwia casualowego, jest Dorrington. Jest to miejski but dla mężczyzn. Jest to bardzo wygodny but za kostkę, który posiada sznurowadła ułatwiające sznurowanie. Posiada wyściełaną wkładkę, która zapewni Ci komfort. Niewątpliwie wyróżnia się niebanalnym, ciekawym designem. 

Odzież robocza marki CAT w Bydgoszczy

Zachęcamy do dania szansy marce Cartepillar, obuwiu wykonanemu z wysokiej jakości materiałów, różnorodnych modelach i z historią, która za nimi stoi.

Jeśli jesteś zdecydowany, by kupić buty BHP marki Cartepillar lub jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto wybrać buty CAT, zajrzyj do bydgoskiego sklepu BHP, w którym będziesz miał okazję wypróbować buty robocze tej znanej na świecie marki.