Przegrody pomiędzy pisuarami w męskich toaletach

pisuary

Z uwagi na epidemię koronawirusa jako społeczeństwo, w trosce o siebie, członków rodziny, szczególnie tych najstarszych oraz przyjaciół, staliśmy się bardziej świadomi i wrażliwi na kwestie higieny.

Przywiązujemy wagę do mycia rąk, zachowania dystansu. Jesteśmy bardziej wyczuleni na infekcje u innych osób.

W męskich toaletach publicznych coraz częściej można spotkać przegrody pisuarowe. Takie panele mają zastosowanie w toaletach obiektów użytku publicznego: szkołach, szpitalach, urzędach, ośrodkach zdrowia, itp. A te produkowane z laminatu wysokociśnieniowego HPL są najlepszą inwestycją między innymi ze względu na długą żywotność oraz odporność na niekorzystne warunki środowiskowe.

Dlaczego warto zatroszczyć się o przegrody w toaletach firmowych

Jakie są zalety zastosowania przegród międzypisuarowych w męskich toaletach firmowych?

Higiena. Podstawową zaletą zamontowania przegród w męskich toaletach jest kwestia higieny. Przegrody pisuarowe gwarantują wysoki poziom higieny w miejscach tak podatnych na namnażanie bakterii, jakimi są toalety.

Materiał. Coraz częściej w męskich toaletach możemy spotkać przegrody wykonane z laminatu wysokociśnieniowego HPL (High Pressure Laminate). Laminat HPL to materiał idealny, który z pewnością sprawdzi się w toalecie: jest łatwy w utrzymaniu czystości (aby go wyczyścić wystarczy mydło i woda; w przypadku toalet warto zastosować również środki czystości o działaniu antybakteryjnym), higieniczny, odporny na zabrudzenia (nie pochłania wilgoci, zabrudzeń), jest wysoce odporny na czynniki zewnętrzne oraz działanie środków czystości, nie odbarwia się wskutek działania promieni słonecznych, a jego kolor pozostaje taki sam przez długie lata. Z HPL łatwo usuwa się graffity. To materiał odporny również na uszkodzenia mechaniczne.

Prywatność. Otwarte pisuary dla mężczyzn nie zapewniają takiego poziomu prywatności, jaki może być zagwarantowany przez przegrody międzypisuarowe.

armatura

Wykonanie

Na rynku jest dostępnych wiele typów przegród: występują one w wersji wiszącej lub w wersji na stopie ze stali nierdzewnej (odpornej na korozję, która często pojawia się w przestrzeniach łazienkowych). Co tyczy się kształtu oraz wymiaru przegród, zazwyczaj są one dostosowane są w pełni do indywidualnych potrzeb klienta. 

Przegrody nie muszą być szare czy granatowe: możemy wybierać spośród całej gamy kolorów laminatu. Warto dopasować ich styl oraz kolorystykę do innych elementów wnętrza toalety, dzięki czemu pomieszczenie łazienkowe będzie jednolitą przestrzenią z przyjemnym wnętrzem.

Przegrody międzypisuarowe dla każdej firmy

Nieważne czy jesteś właścicielem małego, dużego czy średniego przedsiębiorstwa. Poznając ofertę sklepu greenpanel.pl dbasz o właściwe wyposażenie sanitarne. Nie ma znaczenia, w jakim sektorze działasz. Postaw na nowoczesność, higienę i prywatność Twoich pracowników i już dziś zatroszcz się o wygląd oraz higienę męskich toalet w Twojej firmie.